Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Розпорядження "Про соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування"

e-mail Друк PDF

.gerb

Україна
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ  ЖОВКІВСЬКОЇ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ
від 12 липня 2012 року  №  508
м. Жовква

Про соціальний захист дітей-сиріт та
дітей, позбавлених батьківського піклування

За підсумками розгляду на засідання Колегії районної державної адміністрації питання «Про соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Жовківському районі»:

1. Службі у справах дітей, відділу освіти, відділу у справах молоді та спорту, управлінню праці та соціального захисту населення, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, центральній районній лікарні, РВ ГУМВС України у Львівській області, районному центру зайнятості,  сільським, селищним та міським головам продовжити роботу щодо координації зусиль щодо захисту прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території району.

2. Службі у справах дітей Жовківської районної державної адміністрації:

2.1. Забезпечити своєчасне виявлення дітей, які залишились без піклування батьків, проводити роботу щодо надання таким д тям юридичного статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

2.2. Посилити роботу щодо пошуку та підбору кандидатів в усиновлювачі, опікуни, піклувальники і забезпечувати першочергове влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання.

2.3. Здійснювати контроль за утриманням і вихованням дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сім'ях опікунів, піклувальників, прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу.

2.4. Продовжити роботу щодо соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

2.5. Забезпечити організацію та проведення засідань комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації.

3. Жовківському районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді:

3.1. Посилити роботу щодо пошуку та відбору кандидатів в прийомні батьки, батьки-вихователі.

3.2. Продовжити проведення соціального супроводу прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, з метою створення сприятливих умов для утримання і виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в таких сім'ях.

3.3. Забезпечити соціальний супровід дітей, які перебувають під опікою та піклуванням, осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

3.4. Забезпечити проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в районі.

4. Відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити щорічне оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

5. Відділу освіти районної державної адміністрації:

5.1. Проводити роботу щодо забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування безкоштовним харчуванням і підручниками.

5.2. Забезпечити своєчасну видачу єдиних квитків дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

5.3. Забезпечити підвезення учнів з сільської місцевості до навчальних закладів.

5.4. Провести літнє оздоровлення дітей, забезпечивши першочергове оздоровлення дітей пільгових категорій.

6. Жовківській центральній районній лікарні:

6.1. Забезпечити проведення щорічного оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за медичними показаннями.

6.2. Забезпечити проведення двічі на рік медичного обстеження дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

7. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації:

7.1. Продовжити проведення своєчасних виплат соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім'ях опікунів, піклувальників, прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу, гронового забезпечення прийомним батькам та батькам-вихователям, а також сім'ям пільгових категорій.

7.2. Забезпечити здійснення контролю в сім'ях з дітьми за цільовим використанням коштів.

8. Жовківському РВ ГУМВС України у Львівській області:

8.1 Здійснювати контроль за утриманням та вихованням дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сім'ях опікунів, пі снувальників, прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу.

8.2. Щорічно подавати службі у справах дітей інформацію про стан утримання дітей в сім'ях опікунів. піклувальників, прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу.

8.3. Проводити профілактичну роботу з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, які перебувають на обліку у кримінальній міліції у справах дітей, з метою попередження вчинення повторних правопорушень та злочинів.

8.4. Забезпечити взаємоінформування зі службою у справах дітей районної державної адміністрації щодо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які скоїли злочини, правопорушення, з метою проведення профілактичної роботи з такими дітьми щодо скоєння ними правопорушень у майбутньому.

9. Жовківському районному центу зайнятості:

9.1. Забезпечувати адресне бронювання робочих місць для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, для їх працевлаштування;

9.2. Забезпечувати надання  соціальних послуг і скерування на професійне навчання дітей-сиріт, дітей. позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа;

9.3. Сприяти працевлаштуванню на дотаційні робочі місця дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, або забезпечувати їх права на перше робоче місце з наданням дотацій з державного бюджету.

10. Міським, селищним та сільським головам:

10.1. Здійснювати контроль за станом утримання житла та майна дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, яке знаходиться на відповідній території;

10.2. Активізувати роботу щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які нього потребують;

10.3. Забезпечувати відповідно до законодавства постановку на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у яких відсутнє житло або непридатне для проживання.

11. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації В.Босого.

 

Голова районної державної
адміністрації                                                             С.З.ЦІОЛКОВСЬКИЙ
 

Пошук

Жовківщина

Про нас

Корисно

Погода в Жовкві

Випадкове зображення

rda_p16.jpg

 

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

Жовківська райдержадміністрація просить Вас виділити посильну для Вас фінансову допомогу для формування та забезпечення матеріально-технічними засобами, озброєнням і технікою 3-го батальйону територіальної оборони Львівської області, який здійснюватиме охорону і оборону важливих об’єктів життєзабезпечення населення області.

(переглянути реквізити та контактні номери телефонів)

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

(252) 21-432

Рекомендації щодо дій населення по сигналах оповіщення цивільного захисту

Важливо!!!

Оголошено призов громадян України на строкову військову службу з 1 жовтня по 30 листопада.

Відбираються кандидати на відправку у Збройні Сили України та інші військові формування.

За непокору, самовільне залишення військової частини або місця служби, дезертирства, ухилення від військової служби не виявлено. 

Голосування

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті
 

До нас завітало

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні48
mod_vvisit_counterВчора509
mod_vvisit_counterЦього тижня2864
mod_vvisit_counterМинулого тижня5085
mod_vvisit_counterЦього місяця13896
mod_vvisit_counterМинулого місяця21193
mod_vvisit_counterВсього526505

Корисні посилання

Президент України

Урядовий портал

 

Гаряча лінія Жовківської РДА

(252) 61 720
(252) 21 432


Ресторан Сим-Сим