Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Розпорядження "Про соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування"

e-mail Друк PDF

.gerb

Україна
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ  ЖОВКІВСЬКОЇ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ
від 12 липня 2012 року  №  508
м. Жовква

Про соціальний захист дітей-сиріт та
дітей, позбавлених батьківського піклування

За підсумками розгляду на засідання Колегії районної державної адміністрації питання «Про соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Жовківському районі»:

1. Службі у справах дітей, відділу освіти, відділу у справах молоді та спорту, управлінню праці та соціального захисту населення, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, центральній районній лікарні, РВ ГУМВС України у Львівській області, районному центру зайнятості,  сільським, селищним та міським головам продовжити роботу щодо координації зусиль щодо захисту прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території району.

2. Службі у справах дітей Жовківської районної державної адміністрації:

2.1. Забезпечити своєчасне виявлення дітей, які залишились без піклування батьків, проводити роботу щодо надання таким д тям юридичного статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

2.2. Посилити роботу щодо пошуку та підбору кандидатів в усиновлювачі, опікуни, піклувальники і забезпечувати першочергове влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання.

2.3. Здійснювати контроль за утриманням і вихованням дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сім'ях опікунів, піклувальників, прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу.

2.4. Продовжити роботу щодо соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

2.5. Забезпечити організацію та проведення засідань комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації.

3. Жовківському районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді:

3.1. Посилити роботу щодо пошуку та відбору кандидатів в прийомні батьки, батьки-вихователі.

3.2. Продовжити проведення соціального супроводу прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, з метою створення сприятливих умов для утримання і виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в таких сім'ях.

3.3. Забезпечити соціальний супровід дітей, які перебувають під опікою та піклуванням, осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

3.4. Забезпечити проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в районі.

4. Відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити щорічне оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

5. Відділу освіти районної державної адміністрації:

5.1. Проводити роботу щодо забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування безкоштовним харчуванням і підручниками.

5.2. Забезпечити своєчасну видачу єдиних квитків дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

5.3. Забезпечити підвезення учнів з сільської місцевості до навчальних закладів.

5.4. Провести літнє оздоровлення дітей, забезпечивши першочергове оздоровлення дітей пільгових категорій.

6. Жовківській центральній районній лікарні:

6.1. Забезпечити проведення щорічного оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за медичними показаннями.

6.2. Забезпечити проведення двічі на рік медичного обстеження дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

7. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації:

7.1. Продовжити проведення своєчасних виплат соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім'ях опікунів, піклувальників, прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу, гронового забезпечення прийомним батькам та батькам-вихователям, а також сім'ям пільгових категорій.

7.2. Забезпечити здійснення контролю в сім'ях з дітьми за цільовим використанням коштів.

8. Жовківському РВ ГУМВС України у Львівській області:

8.1 Здійснювати контроль за утриманням та вихованням дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сім'ях опікунів, пі снувальників, прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу.

8.2. Щорічно подавати службі у справах дітей інформацію про стан утримання дітей в сім'ях опікунів. піклувальників, прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу.

8.3. Проводити профілактичну роботу з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, які перебувають на обліку у кримінальній міліції у справах дітей, з метою попередження вчинення повторних правопорушень та злочинів.

8.4. Забезпечити взаємоінформування зі службою у справах дітей районної державної адміністрації щодо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які скоїли злочини, правопорушення, з метою проведення профілактичної роботи з такими дітьми щодо скоєння ними правопорушень у майбутньому.

9. Жовківському районному центу зайнятості:

9.1. Забезпечувати адресне бронювання робочих місць для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, для їх працевлаштування;

9.2. Забезпечувати надання  соціальних послуг і скерування на професійне навчання дітей-сиріт, дітей. позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа;

9.3. Сприяти працевлаштуванню на дотаційні робочі місця дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, або забезпечувати їх права на перше робоче місце з наданням дотацій з державного бюджету.

10. Міським, селищним та сільським головам:

10.1. Здійснювати контроль за станом утримання житла та майна дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, яке знаходиться на відповідній території;

10.2. Активізувати роботу щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які нього потребують;

10.3. Забезпечувати відповідно до законодавства постановку на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у яких відсутнє житло або непридатне для проживання.

11. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації В.Босого.

 

Голова районної державної
адміністрації                                                             С.З.ЦІОЛКОВСЬКИЙ
 

Пошук

Жовківщина

Про нас

Корисно

Випадкове зображення

rda_p19.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

 

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

(252) 21-432

Гаряча лінія з питань надання субсидій

на житлово-комунальні послуги

(252) 61-419

(з 8.00 – 17.00)

Як отримати житлові субсидії?

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:
 

Голосування

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті
 

До нас завітало

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1415
mod_vvisit_counterВчора1432
mod_vvisit_counterЦього тижня7506
mod_vvisit_counterМинулого тижня7750
mod_vvisit_counterЦього місяця1415
mod_vvisit_counterМинулого місяця37867
mod_vvisit_counterВсього1166754

Корисні посилання

Президент України

Урядовий портал

Гаряча лінія та електронна пошта

для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, 
загострення ситуації,
скоєння правопорушень.
)

zhovkva.rda@gmail.com

(252) 21 432

(252) 22 485


Ресторан Сим-Сим